В треугольнике одна из сторон 24, другая 16, синус угла между ними равен 0,8. Найти площадь

треугольника. Помогитеее пожалуйстааа;3

Ответы на вопрос

Отвечает Злоказова Софа.

Відповідь:

Пояснення:

Для знаходження площі трикутника можна використовувати формулу: П = (a * b * sin C) / 2, де a і b - це довжини сторін трикутника, а sin C - це синус кута між ними.

Дані: a = 24, b = 16, sin C = 0,8.

Площа трикутника: П = (a * b * sin C) / 2 = (24 * 16 * 0,8) / 2 = 192/2 = 96.

Відповідь: площа трикутника дорівнює 96 одиниць.