Коротше пж №1 Вiдрiзок АС - бісектриса трикутника ABK. Знайдіть ВС та СК, якщо АВ=8 см, ВК=11 см,

АК = 14 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пак Валерия.

Відповідь:

Пояснення:

Ми можемо використати теорему Піфагора, щоб знайти довжину СК:

AK^2 = AB^2 + BK^2 = 8^2 + 11^2 = 64 + 121 = 185

Таким чином, СК = √185 = 13,5 см.

Для вирахування довжини ВС ми можемо використовувати той факт, що ВС є бісектрисою треугольника ABK, тому рівна половина довжини AK:

ВС = AK / 2 = 13,5 / 2 = 6,75 см.

Відповідь: ВС = 6,75 см, СК = 13,5 см.


Ми використали теорему Піфагора, оскільки вона дозволяє знайти довжину сторони трикутника, використовуючи довжину інших сторон трикутника та величину кутів між ними. В даному випадку трикутник ABK є прямокутним, а сторона AC - бісектриса, тому теорема Піфагора допоможе нам знайти відстань від точки С до прямої AB.