Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 4 см, бічна сторона 8 см. Знайдіть висоту трикутника,

проведену до бічної сторони. Срочно даю 50 баллов!!!заранее спасибо ​​

Ответы на вопрос

Отвечает Чурикова Катя.

Ответ: 6,71 см

Объяснение:

Щоб знайти висоту рівнобедреного трикутника, ми можемо використовувати теорему Піфагора.

Теорема Піфагора говорить, що в прямокутному трикутнику квадрат довжини гіпотенузи (найдовшої сторони) дорівнює сумі квадратів довжин двох інших сторін.

У цьому випадку ми можемо вважати, що одна половина рівнобедреного трикутника є прямокутним трикутником, основа якого є одним з катетів, а висота - іншим катетом.

Використовуючи теорему Піфагора, ми можемо записати рівняння:

(Висота)^2 + (Основа / 2)^2 = (Сторона)^2

Підставляючи задані значення, ми маємо:

(Висота)^2 + (4/2)^2 = (8)^2

Розширюючи рівняння, ми маємо:

(Висота)^2 + 4 = 64

(Висота)^2 = 60

Витягуючи квадратний корінь з обох сторін, ми маємо:

Висота = √60 = 2√15 см

Отже, висота рівнобедреного трикутника, зверненого в сторону, становить приблизно 6,71 см.

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

4 см основа 8 см 2 бічних все разом 20 см

Пояснення: