Пряму задано рівнянням 4х+3y-36=0. 3найдіть координати точок перетину прямої з осями координат.​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Анастасия.

Рівняння 4х + 3y - 36 = 0 представляє пряму в діаграмі координат. Координати точок перетину прямої з осями координат можна обчислити, вирішивши рівняння. Отже, рівняння для осі x буде 4х = 36, що дорівнює 9. Рівняння для осі y буде 3y = 36, що дорівнює 12. Отже, координати точок перетину прямої з осями координат дорівнюють (9, 12).

Отвечает Каспийская Ольга.

Ответ:

(9;12)

Объяснение:

пересечение с OY:x=0

4×0+3y-36=0

3y=36

y=12

пересечение с OX:y=0

4x+3×0-36=0

4x=36

x=9

Точка пересечения - (9;12)