1 кут у 3 рази менше від 2 кута но на 15 градусів більше від 3 кута задача знайти всі кути ( кутів

всього 3 )​

Ответы на вопрос

Отвечает Чередникова София.

Ответ:

1)нехай 1 кут-х+15, 2 кут=3(х+15), а 3=х

х+х+15+3х+45=180

5х=120

х=24- 3 кут

2) 24+15=39- 1 кут

3)39×3= 117- 2 кут