Внутрішні кути трикутника 3:5:4хелппп​


Ответы на вопрос

Отвечает Мячина Соня.

Позначимо внутрішні кути даного трикутника як 3x, 5x, 4x. Сума внутрішніх кутів трикутника дорівнює 180°.

Маємо рівняння:

3x+5x+4x=180,

12x=180 | : 12,

x=15

Отже, внутрішні кути цього трикутника дорівнюють відповідно 3*15°=45°, 5*15°=75°, 4*15°=60°

Відповідь: 45°, 75°, 60°