Обчисли площу поверхні прямокутного паралелепіпеда, виміри кого дорівнюють 5 см, 3 см і 2 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Шкенева Анастасия.

Ответ:вот

Объяснение:

Sпов.=2(аb+bc+ac)

S=2(5+3+2)

S=20(см²)