Визначте кількість сторін опуклого многокутника, якщо сума його кутів дорівнює 1260о


Ответы на вопрос

Отвечает Трейс Тёма.

Ответ:

Кількість сторін 9

Объяснение:

Формула:

180°(n-2); де n- кількість сторін.

180°(n-2)=1260°

n-2=1260/180

n-2=7

n=7+2

n=9

Дев'ятикутник