1 у трикутнику ABC знайдіть кут А, якщо кут С=90°, кут А:кут В=4:5​


Ответы на вопрос

Отвечает Чёрный Арсений.

Ответ:

нехай х - коефіцієнт пропорційності, тоді

кутА=4х; кутВ=5х; кутС=90⁰

4х+5х+90⁰=180⁰

90⁰=9х

х=10⁰

кутА=4×10⁰=40⁰; кутВ=5×10⁰=50⁰; кутС=90⁰