сторони трикутника відносяться як 5 : 6 : 9. Знайдіть невідомі сторони подібного йому трикутника,

периметр якого дорівнює 60 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Штернова Вера.

Ответ:

Объяснение:

5х+6х+9х=60

20х=60

х=3

5*3=15

6*3=18

9*3=27