7. Сторони трикутника дорівнюють 36см, 25см і 29см. Знайдіть висоту, проведену до більшої сторони.


Ответы на вопрос

Отвечает Рафальский Егор.
(це формула Герона)
S=0,5*a*ha=360
360*2/36=20
Відповідь: 20 сантиметрів.