Площини квадрата ABCD і прямокутного рівнобедреного трикутника ADK ( кут A = 90°) перпендикулярні.

Обчислити відстань між точками К і С, якщо сторона квадрата дорівнює 2 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Екатерина.

Ответ: Оскільки трикутник ADK рівнобедрений, то DK = AK. Оскільки AD - сторона квадрата, то АK = AD / √2 = 2 / √2 = √2 см.

Також, оскільки CD перпендикулярна до AK і вони лежать на площинах, перпендикулярних одна до одної, то вони будуть паралельні, тобто CK = AD = 2 см.

Отже, відстань між точками К і С дорівнює:

CK - AK = 2 - √2 см.

Объяснение: Завдання було виконане через бота який робить все якщо цікаво пиши у інстаграм maks.grosh

Отвечает Ливинская Ярослава.
Ответ: Оскільки трикутник ADK
рівнобедрений, то DK = АК. Оскільки AD -
сторона квадрата, то AK = AD / V2 = 2 / J2 = /2 см.
Також, оскільки CD перпендикулярна до АК і вони лежать на площинах, перпендикулярних одна до одної, то вони будуть паралельні, тобто СК = AD = 2 см.
Отже, відстань між точками К і С дорівнює:
CK-AK = 2 - /2 см.