Знайти координати середини відрізка АВ, якщо А(6;-2;8), В(4;-1;-7)


Ответы на вопрос

Отвечает Синьков Игорь.

Ответ:

О(5; -3/2; 1/2)

Объяснение: для того, щоб знайти середину відрізка, необхідно записати півсуму відповідних координат точок:

х₀ = (хА + хВ) / 2 - коордтната х середини відрізка АВ

у₀ = (уА + уВ) / 2 - коордтната y середини відрізка АВ

z₀ = (zA + zB) / 2 - коордтната z середини відрізка АВ

Підставляємо і обислюємо:

х₀ = (6 + 4) / 2 = 10/2 = 5

у₀ = (-2 - 1) / 2 = -3/2

z₀ = (8 - 7) / 2 = 1/2

Відповідь: О(5; -3/2; 1/2).