Площі трьох граней прямокутного паралелепіпеда дорівнюють 5; 6 і 4. Обчисли об'єм прямокутного

паралелепіпеда. V= −−−−−−√

Ответы на вопрос

Отвечает Быцко Ангелина.

Ответ:

Необхідно знайти третій бік паралелепіпеда, використовуючи формули площ граней.

Нехай a, b, c - розміри прямокутного паралелепіпеда. Тоді за умовою:

ab = 5

bc = 6

ac = 4

Множимо всі три формули:

ab * bc * ac = 5 * 6 * 4

a^2b^2c^2 = 120

Тепер можна знайти третій бік:

c = √(120/(a^2b^2))

Також можна помітити, що

V = abc

Отже, за формулою:

V = a * b * √(120/(a^2b^2))

або ж:

V = √(ab * bc * ac)

Підставляємо відповідні значення площ граней:

V = √(5 * 6 * 4) = √120 ≈ 10.95

Отже, об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює близько 10.95 кубічних одиниць.