Допоможіть будь ласка на завтра!!!знайти площу круга радіус якого рівний 6 м.Обчислити довжину

бордюра,що обмежує даний круг.Порахувативартість плівки якщо 1 кв.м її коштує 110 гр.ДАЮ 50 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Арсланбаева Ильнария.

Ответ:

S=ПR²

П=3.14

S=3.14*36= 113.04 (квадратных метров)

113.04×110=12434.4 гр