В трикутник СDE вписано коло з центром в точці А. Знайдіть <С трикутника, якщо zACD = 30 ДУЖЕ

ТЕРМІНОВО ЗАРАЗ КР БЛАГАЮ ВАС...​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермекова Аружан.

Ответ:

<CED = 1/2 <CAD.

<SDE = 1/2 <CAD.

<SEC = <SDE - <CED = 1/2 <CAD - 1/2 <CAD = 0°.

Отже, <С трикутника СDE дорівнює 180°

<SEC - <SED = 180° - 0° - 60° = 120°.

Объяснение: