Знайти Суму кутів Опуклого 19 кутника


Ответы на вопрос

Отвечает Никитский Данил.

Ответ:

Сума кутів в будь-якому опуклому n-кутнику (де n - кількість вершин) може бути обчислена за формулою: (n-2) * 180 градусів.

Отже, для 19-кутника:

Сума кутів = (19 - 2) * 180 = 17 * 180 = 3060 градусів.

Таким чином, сума кутів в опуклому 19-кутнику дорівнює 3060 градусів.