Периметр трикутника, вершинами якого є середини сторін даного трикутника, дорівнює 12 см. Знайти

периметр даного трикутника. Будь ласка допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Юзьвяк Алінка.

Ответ:

24см

Объяснение:

(12*3)-12=24 (см)

або

12*2=24 (см)