ТЕРМІНОВО!!!!!!!!! Осьовий переріз циліндра — квадрат, діагональ якого дорівнює 4 корінь з 2см.

Знайдіть об'єм циліндра.

Ответы на вопрос

Отвечает Утергалиев Бакдаулет.

Ответ:

Отже, об'єм циліндра дорівнює 64 кубічним сантиметрам.

Объяснение: Для знаходження об'єму циліндра необхідно знати площу основи та висоту циліндра.

Оскільки осьовий переріз циліндра - квадрат, то площа основи дорівнює:

площа основи = сторона² = 4² = 16 см²

Висота циліндра дорівнює стороні квадрата, тобто 4 см.

Тоді об'єм циліндра можна знайти за формулою:

V = S * h = 16 см² * 4 см = 64 см³