Дано точки А(3;-5;6) та В(-7;2;0). Знайдіть координати середини відрізка АВ.


Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Даня.

Ответ: C=(-2; -1.5 ; 3)

Объяснение:

C- середина АВ

Тогда Xc=(Xa+Xb)/2=(-7+3)/2=-2    Yc=(Ya+Yb)/2=(-5+2)/2=-1.5

Zc=(Za+Zb)/2=(6+0)/2=3

=> C=(-2; -1.5 ; 3)