Радіус кола дорівнює 4 дм. Чи може хорда цього кола дорівнювати: 1) 1 дм; 2) 4 дм; 3) 6,7 дм; 4)

7,95 дм; 5) 8,3 дм?

Ответы на вопрос

Отвечает Кеян Лилия.

Ответ:

4+4=8×2=16

16+4=20

20×4=5