Знайдіть площу квадрата діагональ якого дорівнює 1) 8см 2)d см ​


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Елизавета.

Відповідь:

1. S = 32 cm^{2}.

Пояснення:

1. Щоб знайти площу квадрата за його діагоналлю, скористаємося формулою S = \frac{d^{2} }{2}.

1) S = \frac{8^2}{2} = \frac{64}{2} = 32 (cm^{2}) - площа квадрата.