Формули паралельного перенесення: х'=х+a;у'=у+b. Точка М(4; 2)→А1(-3;7). Знайдіть величини a і b у

формулах паралельного перенесення

Ответы на вопрос

Отвечает Деньчук Ірина.
Для знаходження величин a і b потрібно скористатися формулами паралельного перенесення:

х' = х + a
у' = у + b

Точка М(4; 2) переходить у точку А1(-3; 7), тому

х' = -3, х = 4
у' = 7, у = 2

Подіставляємо значення у формули і отримуємо:

-3 = 4 + a
7 = 2 + b

З першої рівності випливає, що

a = -7

З другої рівності випливає, що

b = 5

Отже, величини a і b у формулах паралельного перенесення дорівнюють -7 і 5 відповідно.