Знайдіть площу круга, описаного навколо правильного чотирикутника зі стороною 8√2 дм


Ответы на вопрос

Отвечает Бернацкая Виолетта.

Ответ:

11,31371 не знаю чи правильно

Отвечает Клещевников Дима.

Відповідь:       S кр = 64 π дм² .  

Пояснення:

    Діагональ вписаного квадрата  ABCD  AC = AB√2 = 8√2 * √2 =

   = 8 * 2 = 16 ( дм ) ;  АС = 16 дм .

    АС - діаметр опис. кола ;  АС = 2 * ОА ; 2 * ОА = 16 ;  ОА = R = 8 дм .

    S кр = π R² = π * 8² = 64 π ( дм² ) ;    S кр = 64 π дм² .