Знайти площу трикутника якщо сторона 8см висота проведена до неї 4см ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ефременко Сергей.

Відповідь:

16 см^2

Пояснення:

Площа трикутника визначається за формулою:

S = 1/2 •a•h, де S - площа, а - сторона, h - висота проведена до цієї сторони.
S = 1/2•8•4 = 16 см^2

Отвечает Лугинин Никита.

Ответ:

відповідь 16см²

Объяснение:

площа трикутника дорівнює половині добутку сторони й проведеної до неї висоти