Яка із запропонованих функцій спадає на проміжку (0;+неск) А) y=корень из х Б) y=2/x В) x^2 Г)

-2/x

Ответы на вопрос

Отвечает Рыженкова Эвелина.

Ответ:

Б

Объяснение:

функция у=2/х,  у= 2*(1/х) убывает на промежутке (0; +∞)

Отвечает Недев Илиан.

Б). Розв'язання завдання додаю