Скільки градусів містить центральний кут, який спираеться на дугу, що становить5/6 кола?


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Анастасия.
 Центральний кут=дузі на яку спирається1 - 360 х 1/4=902- 360 х 5/6 = 3003 - 360 х 7/12=210