Знайдіть радіус кола якщо його довжина 14π см​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Кирилл.

Довжина кола по формулі:

С = 2*π*R = 14 П

Звідси визначаємо радіус:

R = C/(2*π)=14П/2П=7(см)

Відповідь: 7см