Сума трьох кутів утворених при перетині двох прямих дорівнює 240 градусів. знайдіть суму гострих

кутів. вкажіть велечинукута між прямими

Ответы на вопрос

Отвечает Simonkhyk Leonid.
2угол=4углу=360-240=120°
1угол=3углу=180-120=60°