Один із суміжних кутів на 72 градуси більший за інший. Знайди ці кути?


Ответы на вопрос

Отвечает Қабаи Даулет.

Ответ:

180°-72°=108°

Объяснение:

Вiдповiдь 108°

Отвечает Дементьева Александра.

Объяснение:

x + x + 70= 180

2x=180-70

2x=110

x=110:2

x=55°

Тоді кут який був на 70° більше = 55+70=125° , а інший кут = 55°