Знайдіть кути рівнобедреної трапеції, якщо різниця двох її протилежних кутів дорівнює 80 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Дима.

Х- один кут
х+80 - протилежний кут
2х+2(х+80)=360
4х=360-160
х=200:4=50
перші два кути дорівехнюють 50 градусів , інші два дорівнюють 50+80=130