Одна з основ трапеціі дорівнює 5 см а її середня ліня 8 см знайдіть невідому основу трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Мазюк Вова.
Н=8, а=5.
Середня лінія Н = (а+б)/2.
8=(5+б)/2
16=5+б
б=16-5=11, б-шукана основа