Помогите пожалуйста: Висота конуса дорівнює 4 м. Яким має бути радіус конуса, щоб його об'єм не

перевищував об'єму циліндра радіусом 3 м і висотою 4 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Худолей Владислав.


об'єм циліндра=пі*радіус в квадраті*висота=пі*9*4=36пі

об'єм конуса=1/3*пі*радіус в квадраті*висота=1/3*пі*радіус в квадраті*4

36пі=1/3пі*радіус в квадраті*4, 108=4*радіус в квадраті, радіус=3*корінь3

радіус конуса не повинен перевищувати 3*корінь3