Осьовим перерізом циліндра є квадрат зі стороною 6см знайдіть площу бічної поверхні циліндра


Ответы на вопрос

Отвечает Тимуров Тимур.
S=  2 \pi *R*H.
Т.к. осевое сечение - квадрат. то R=  \frac{a}{2} = \frac{6}{2} =3 (см).
H=6см.
S= 2 \pi *3*6=36 \pi  (см.кв.).