Знайдіть вписаний кут який спирається на дугу що становить 7/12 кола​


Ответы на вопрос

Отвечает Спивакова Виктория.

Ответ:

210°.

Объяснение:

Градусна міра вписаного кута дорівнює градусній мірі дузі, на яку він спирається. Градусна міра дуги, що складає 7/12 кола, становить \frac{7}{12}*360=7*30=210(°).