Знайдіть градусні міри суміжних кутів, якщо їх відношення 7:2


Ответы на вопрос

Отвечает Навальный Михаил.
Нехай перший кут буде 7x,то другий 2x.
7x+2x+180
9x=180
x=180/9
x=20
20*2=40
7*20=140