у колі з центром О проведено хорду АВ і діаметр ВС. Знайдіть кути трикутника АОС, яущо

кутАОВ=146градусов.

Ответы на вопрос

Отвечает Бильдюк Артем.
Кут ВОС розгорнутий (180)=кутАОВ+кут АОС
Звідси кут АОС=180-146=34
Трикутник АОС рівнобедренний з рівними АО=ОС
Отже кути САО=кут АСО=(180-34)/2=73
Отже кути ∆АОС 34, 73 і 73