Як знайти висоту прямої прямокутної призми, якщо її катети 9 і 12 см, а площа бічної грані 120 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Люба.
Sб=P×h
h=Sб/P=120/(2×(9+21))=120/42=5
h=5