Знайдіть кути чотирикутника, якщо вони пропорційні числами 4,5,7 і 20 Помогите пожалуйста!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Куров Алексей.

Дано:

Чотирикутник АВСD

Кут А : кут В : кут С : кут D = 4 : 5 : 7 : 20

Знайти:

Кут А, B, C, D -?

Розв'язання.

1. Нехай одна частинка буде х°, тодi кут А = , кут В = 5х, кут С = 7х, а кут D = 20х.

Скл. рiвняння:

4х + 5х + 7х + 20х = 360

36х = 360

х = 10°

2. Кут А = 4 × 10 = 40°

Кут В = 5 × 10 = 50°

Кут С = 7 × 10 = 70°

Кут D = 20 × 10 = 200°

Вiдповiдь:

Кут А =40°;

Кут В = 50°;

Кут С = 70°;

Кут D = 200°.