За Допомогою векторів визначте вид чатирикутника ABCD, якщо A(-6;1),B(0;3),C(1;0) і D(-5;-2)


Ответы на вопрос

Отвечает Хулякова Анастасия.

АВ(0-(-6);3-1)=(6;2)

ДС(1-(-5);0-(-2))=(6;2)

ВС(1-0;0-3)=(1;-3)

АД(-5-(-6);-2-1)=(1;-3)

АВ=ДС, ВС=АД

Чотирикутник паралелограм.

АВ*АД =6*1+2*(-3)=0, звiдси АВ перпендикулярно АД, кут 90°. Отже паралелограм АВСД - прямокутник.