знайдіть координати початку напрямленого відрізка АB, що відповідає вектору a=(3;4;2), якщо його

кінець-точка B(-5;4;1)

Ответы на вопрос

Отвечает Казарян Гуго.
A(x;y;z),B(-5;1;1}
AB{-5-x;4-y;1-z}
a(3;4;2)
{-5-x=3⇒x=-5-3=-8
{4-y=4⇒y=4-4=0
{1-z=2⇒z=1-2=-1
A(-8;0;-1)