промінь ділить розгорнутий кут на два кути, один с яких на 50 бильший за другий. Знайдіть утворені

кути

Ответы на вопрос

Отвечает Петраш Соня.

Ответ:

Объяснение:

Нехай 1 кут-х, тоді 2-х+50

х+х+50=180

2х=180-50

2х=130

х=130÷2

х=65

х+50=65+50=115

Відповідь:1 кут-65,2-115