Катети прямокутного трикутника дорівнюють 2 см і корінь 5 см. Знайдіть косинус меншого гострого

кута цього трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зиморой Юлия.

Відповідь:¦/5 /3

Пояснення: фото


Отвечает Блинников Савва.

Ответ:

Объяснение:

Наіменьший кут лежить проти наіменьшої сторони,тому нам треба знайти косінус кута.який лежить проти сторони в 2см.

Спочатку знайдем гіпотинузу за теоремою Піфагора:

с=√а²+в²=√2²+(√5)²=√4+5=√9=3 см

cosα=√5/3≈0,7454