знайдіть площину осьового перерізу циліндра, якщо радіус циліндра і його висота дорівнюють

відповідно 4см і 6смСрочно надо(

Ответы на вопрос

Отвечает Ромина Софья.

Осьовий переріз циліндра- це прямокутник зі сторонами- діаметр основи і висота циліндра.
Sц=2r*h=2*4*6=48см^2