Визначте масу заліза що утвориться під час відновлення 32г ферум(3) оксиду за допомогою коксу якщо

вихід продукту становить 80% від теоретичного.

Ответы на вопрос

Отвечает Черных Настя.
2C+O₂=2CO↑
Fe₂O₃+3CO=2Fe+3CO₂
n(Fe₂O₃)=m/M=32/160=0,2 моль
n(Fe)=0,2*2=0,4 моль
m(Fe)=n*M=0,4*56=22,4 г теоретически
22,4*0,8=17,92 г железа практически