Установіть відповідність між реагентами та продуктами реакцій: Реагенти Продукти реакції А)

3H2SO4 + 2Cr(OH)3 1. K2SO4 + 2H2O. Б) H2SO4 + 2KOH 2. K2SO4 + H2O. В) H2SO4 + MgO 3. ZnSO4 + H2. Г) H2SO4 + Zn 4. Cr2(SO4)3 + 6H2O. 5. MgSO4 + H2O.

Ответы на вопрос

Отвечает Моторина Елена.

Ответ:

А-4

Б-2

В-5

Г-3

это ответы

Отвечает Возьний Бодя.
A) 3H2SO4+2Cr(OH)3=Cr2SO4+6H2O

Б) H2SO4+2KOH=K2SO4+2H2O

B) H2SO4+MgO=MgSO4+H2O

Г) H2SO4+Zn= ZnSO4+H2