Який об'єм водню виділиться в результаті термічного розкладу 56л метану???


Ответы на вопрос

Отвечает Кожухова Арина.

Ответ:

Объяснение:

2CH4=C2H2+3H2

n(CH4)=V/Vm=56/22,4=2,5 моль

n(H2)=n(CH4)/2*3=3,75 моль

V(H2)=3,75*22,4=84 л

Ответ:84 л