Дуже треба!!! (ГАРНА ВИНАГОРОДА) №1 У результаті термічного розкладу алюмінію гідроксиду масою 156

г утворився алюміній оксид. Обчисліть масу алюміній оксиду, якщо вихід продукту становить 85%(за масою) від теоретичного. №2 Відомо. що внаслідок термічного розкладу 4,5 метал (ІІ) гідрокиду утворюється 3,6 метал(ІІ) оксид. Визначте цей метал.

Ответы на вопрос

Отвечает Кашина Дарья.
1.Дано:
m(Al(OH)3)=156г
w=85%=0.85 (w-выход продукта реакции)
Найти:
m(Al2O3)-?
Решение:
2Al(OH)3--(t)-->Al2O3+3H2O
M(Al(OH)3)=78г/моль
m(Al(OH)3)=m/M=156/78=2моль
n(Al2O3)=(n(Al(OH)3)*1)/2=1моль
M(Al2O3)=102г/моль
Рассчитываем массу с учетом выхода:
m(Al2O3)=n*M*w=1*102*0.85 =86.7г
Ответ: 86.7г
2.Дано:
X-неизвестный металл
m(X(OH)2)=4.5г
m(XO)=3.6г
Найти:
X-?
Решение:
X(OH)2--(t)-->XO+H2O
m(H2O)=4.5-3.6=0.9г
M(H2O)=18г/моль
n(H2O)=m/M=0.05моль
По реакции:
n(XO)=n(H2O)=0.05моль
M(XO)=m/n=3.6/0.05=72г/моль
M(O)=16г/моль
M(X)=M(XO)-M(O)=72-16=56г/моль
Неизвестный металл "X" является железо (Fe)
Ответ:Fe-железо
Отвечает Дідушок Даша.
1. 2Al(OH)₃-t->Al₂O₃+3H₂O
n(Al(OH)₃)=156/78=2 моль
 \frac{2}{2} = \frac{x}{1}
x=n(Al₂O₃)=1 моль
m(Al₂O₃)=1·102=102 г.
η=m(практ.)/m(теор.)
m(практ.)=0,85·102=86,7 г.
Ответ: 86,7 г.
2.Me(OH)₂-t->MeO+H₂O
m(Me(OH)₂)/M(Me(OH)₂)=m(MeO)/M(meO)
Пусть Ar(Me)=x г/моль
4,5/x+34=3,6/x+16
3.6x+122,4=4,5x+72
0,9x=50,4
x=56
Ответ:железо (Fe).