2. Який обем етанолу можна добути під час взаємодії води зі 60г етилену, в якому масова частка

домішок 30%? масова частка домішок в якому 5%? (реакція: СаС2 + 2Н2О = С2Н2 + Ca(OH)2 3. Обчисліть обем водню виділиться під час термічного розкладу 200 грам метану, в якому масова частка домішок 10%?​

Ответы на вопрос

Отвечает Логвинов Максим.
C6H12O6------>2C2H5OH +2CO2 C2H5OH----(O)--> CH3CHO-----> CH3COOH m(Домішки) = m xw= 200x 0.1=20г Тоді глюкози було 200-20=180г n(C6H12O6)=180/180= 1 моль 2n(C6H12O6)= n(C2H5OH) n(C2H5OH)= 2моль n(C2H5OH)= n(CH3COOH) m(CH3COOH)= n x M= 2 x60= 120 г. 2 C2H5OH----> CH2=CH2 +H2O n(C2H5OH)= m/M= 9.2/46=0.2 моль n(C2H5OH)= n(C2H4) V (C2H4)= nx Vm= 0.2 x 22.4= 4.48 л отримали етен а потім гідрування до етану, об*єми не змінюються.