Який об'єм водню виділиться в результаті термічного розкладу 32л метану???


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Леша.
2CH4=C2H2+3H2
n(CH4)=V/Vm=32/22,4=1,43 моль
n(H2)=n(CH4)/2*3=2,145 моль
V(H2)=2,145*22,4=48 л
Ответ:48 л